Pomysł na projekt


Masz ciekawy pomysł na dom? Napisz do nas, przekonaj nas, a zaprojektujemy go dla Ciebie w cenie projektu katalogowego

Dla wszystkich osób, które myślą o budowie własnego domu, przejrzały setki projektów i nie znalazły tego jedynego. Mamy dla Ciebie propozycję – napisz o swoim pomyśle, przekonaj nas do jego zalet, my przeanalizujemy koncepcję i jeśli będzie odpowiednia do naszej kolekcji dodamy ją do oferty a Ty dostaniesz projekt w cenie projektu katalogowego (cena uzależniona od powierzchni użytkowej). Ta oferta będzie ograniczona czasowo, więc nie zwlekajcie.

 

Jak to działa:

Napisz do nas – prześlij swoją wizję domu – może być opis, mogą być szkice, zdjęcia, linki do projektów które się Wam podobają.

Jeśli pomysł będzie ciekawy warty dodania do naszej kolekcji będziemy mogli zaoferować Ci super ofertę – projekt indywidualny w cenie katalogowego.

Po podpisaniu umowy przygotujemy koncepcję rzutową z rozmieszczeniem pomieszczeń, powierzchniami do analizy i dyskusji.

Przykładowe rzuty domu

 

Po akceptacji koncepcji opracujemy kompletny projekt  (4 egz. w zakresie architektury, konstrukcji, instalacji wewn. sanitarnych i elektrycznych) który otrzymasz w cenie projektu katalogowego (w zależności od wielkości domu). Możliwe będzie też uzyskanie zniżki na adaptację do miejscowych warunków. Masz pomysł – pisz lub dzwoń!

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA-15% na projekty Pracowni


SUPERPROMOCJA -15%! Specjalnie dla Inwestorów, którzy chcą kupić projekt i zacząć budowę na wiosnę WSZYSTKIE nasze projekty domów w bieżącym miesiącu są objęte promocją -15% ! Dodatkowo w SUPERPROMOCJI -30% projekt Ester BL !
Jeśli macie wybrany projekt domu  to prawdziwa okazja by kupić go w tak atrakcyjnej cenie – warto skorzystać. Zapraszamy!

Projekt indywidualny w najlepszej cenie


Masz ciekawy pomysł na dom? Napisz do nas, przekonaj nas, a zaprojektujemy go dla Ciebie w REWELACYJNEJ CENIE!

Dla wszystkich osób, które myślą o budowie własnego domu, przejrzały setki projektów i nie znalazły tego jedynego. Mamy dla Ciebie propozycję – napisz o swoim pomyśle, przekonaj nas do jego zalet, my przeanalizujemy koncepcję i jeśli będzie odpowiednia do naszej kolekcji dodamy ją do oferty a Ty dostaniesz projekt w bardzo dobrej cenie.
Ta oferta będzie ograniczona czasowo - do końca MARCA, więc nie zwlekajcie.

Newsletter


[FM_form id="1"]