Pomysł na projekt


Masz ciekawy pomysł na dom? Napisz do nas, przekonaj nas, a zaprojektujemy go dla Ciebie w cenie projektu katalogowego

Dla wszystkich osób, które myślą o budowie własnego domu, przejrzały setki projektów i nie znalazły tego jedynego. Mamy dla Ciebie propozycję – napisz o swoim pomyśle, przekonaj nas do jego zalet, my przeanalizujemy koncepcję i jeśli będzie odpowiednia do naszej kolekcji dodamy ją do oferty a Ty dostaniesz projekt w cenie projektu katalogowego (cena uzależniona od powierzchni użytkowej). Ta oferta będzie ograniczona czasowo, więc nie zwlekajcie.

Jak to działa:

Napisz do nas – prześlij swoją wizję domu – może być opis, mogą być szkice, zdjęcia, linki do projektów które się Wam podobają.

Jeśli pomysł będzie ciekawy warty dodania do naszej kolekcji będziemy mogli zaoferować Ci super ofertę – projekt indywidualny w cenie katalogowego.

Po podpisaniu umowy przygotujemy koncepcję rzutową z rozmieszczeniem pomieszczeń, powierzchniami do analizy i dyskusji.

Przykładowe rzuty domu

 

Po akceptacji koncepcji opracujemy kompletny projekt  (4 egz. w zakresie architektury, konstrukcji, instalacji wewn. sanitarnych i elektrycznych) który otrzymasz w cenie projektu katalogowego (w zależności od wielkości domu). Możliwe będzie też uzyskanie zniżki na adaptację do miejscowych warunków. Masz pomysł – pisz lub dzwoń!

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Promocja miesiąca


ZŁOTA PROMOCJA Zobacz nasze promocje na miesiąc WRZESIEŃ 2018!
W miesiącu wrześniu wybrane projekty są objęte promocją -10%, dodatkowo w tym miesiącu projekt RINO II w wyjątkowej Superpromocji -20%. Dla wszystkich którzy zakupią projekt bezpośrednio u nas udzielamy rabatu na adaptację. Zapraszamy!

Projekt indywidualny w cenie katalogowego


Masz ciekawy pomysł na dom? Napisz do nas, przekonaj nas, a zaprojektujemy go dla Ciebie w cenie projektu katalogowego

Dla wszystkich osób, które myślą o budowie własnego domu, przejrzały setki projektów i nie znalazły tego jedynego. Mamy dla Ciebie propozycję – napisz o swoim pomyśle, przekonaj nas do jego zalet, my przeanalizujemy koncepcję i jeśli będzie odpowiednia do naszej kolekcji dodamy ją do oferty a Ty dostaniesz projekt w cenie projektu katalogowego (cena uzależniona od powierzchni użytkowej). Ta oferta będzie ograniczona czasowo - do końca kwietnia, więc nie zwlekajcie.

Newsletter


[FM_form id="1"]