Projekty indywidualne


Sporządzamy projekty indywidualne w zakresie od opracowania koncepcji architektonicznych po przygotowanie szczegółowych projektów budowlanych i wykonawczych dla wszystkich branż. Specjalizujemy się w budynkach mieszkaniowych jedno- i wielorodzinnych, ale projektujemy też budynki przemysłowe, usługowe i użyteczności publicznej.

         

Zajmujemy się również sporządzaniem projektów przebudowy, modernizacji budynków istniejących w celu przywrócenia im nowej jakości funkcjonalnej i przestrzennej.

             

Na życzenie Inwestora zapewniamy pełną kontrolę nad realizacją projektu na każdym etapie oraz współpracę z wykonawcami gwarantującymi jakość wykonania.

 

       

 

Zapisz

Zapisz

Słoneczna Promocja -10% na wybrane projekty Pracowni


Słoneczna Promocja -10% trwa! Specjalnie dla Inwestorów, którzy chcą kupić projekt i zacząć budowę na wiosnę, wybrane projekty domów w bieżącym miesiącu są objęte promocją -10% ! Dodatkowo w SUPERPROMOCJI -30% projekt SOFIA (Energo)
Wkrótce wchodzi w życie nowy cennik (01.06.23)  , więc jeśli macie wybrany projekt domu  to ostatnia okazja by kupić go w niższej cenie – warto skorzystać. Zapraszamy!

Projekt indywidualny w najlepszej cenie


Masz ciekawy pomysł na dom? Napisz do nas, przekonaj nas, a zaprojektujemy go dla Ciebie w REWELACYJNEJ CENIE!

Dla wszystkich osób, które myślą o budowie własnego domu, przejrzały setki projektów i nie znalazły tego jedynego. Mamy dla Ciebie propozycję – napisz o swoim pomyśle, przekonaj nas do jego zalet, my przeanalizujemy koncepcję i jeśli będzie odpowiednia do naszej kolekcji dodamy ją do oferty a Ty dostaniesz projekt w bardzo dobrej cenie.
Ta oferta będzie ograniczona czasowo – do końca SIERPNIA, więc nie zwlekajcie.

Newsletter


[FM_form id="1"]