Współpraca


Firmy budowlane i wykonawcy robót

Współpracujemy z firmami wykonawczymi realizującymi inwestycje w województwie dolnośląskim. Firmy działające z naszego polecenia są firmami rzetelnymi, które realizują pracę fachowo i w terminie. Stale rozwijamy listę firm które z nami współpracuję i poszukujemy wykonawców, którzy chcą działać z nami. Jeśli Państwa firma wykonawcza gwarantuje spełnienie naszych wymagań co do jakości i dotrzymywania terminów i jest zainteresowana nawiązaniem z nami współpracy i realizowania naszych inwestycji lub inwestycji naszych Inwestorów prosimy o kontakt.

Biura projektowe, przedstawiciele, wydawnictwa

Współpracujemy z pracowniami projektowymi zajmującymi się adaptacją naszych projektów na terenie całej Polski.Poszukujemy przedstawicieli Pracowni Projektowej Opus. Jeśli Państwa biuro jest zainteresowane współpracą z nami i sprzedażą projektów z naszej pracowni prosimy o kontakt.

Nasze projekty katalogowe publikowane są w katalogach wydawnictw ogólnopolskich oraz dystrybuowane podczas targów budowlanych, m.in. Budma w Poznaniu, Tarbud we Wrocławiu, targi budowlane w Warszawie i Opolu.

 

Partnerzy Pracowni Projektowej OPUS

Renomowani producenci materiałów budowlanych

 

Promocja na początek roku! -10% na wybrane projekty Pracowni!


Promocja na początek roku! Specjalnie dla Inwestorów, którzy chcą kupić projekt przed  i zacząć budowę na wiosnę, wybrane projekty domów od 15 lutego do końca miesiąca  będą objęte promocją -10% !
Warto obserwować i skorzystać. Zapraszamy!

Projekt indywidualny w najlepszej cenie


Masz ciekawy pomysł na dom? Napisz do nas, przekonaj nas, a zaprojektujemy go dla Ciebie w REWELACYJNEJ CENIE!

Dla wszystkich osób, które myślą o budowie własnego domu, przejrzały setki projektów i nie znalazły tego jedynego. Mamy dla Ciebie propozycję – napisz o swoim pomyśle, przekonaj nas do jego zalet, my przeanalizujemy koncepcję i jeśli będzie odpowiednia do naszej kolekcji dodamy ją do oferty a Ty dostaniesz projekt w bardzo dobrej cenie.
Ta oferta będzie ograniczona czasowo – do końca SIERPNIA, więc nie zwlekajcie.

Newsletter


[FM_form id="1"]