Projekty indywidualne


Sporządzamy projekty indywidualne w zakresie od opracowania koncepcji architektonicznych po przygotowanie szczegółowych projektów budowlanych i wykonawczych dla wszystkich branż. Specjalizujemy się w budynkach mieszkaniowych jedno- i wielorodzinnych, ale projektujemy też budynki przemysłowe, usługowe i użyteczności publicznej.

         

Zajmujemy się również sporządzaniem projektów przebudowy, modernizacji budynków istniejących w celu przywrócenia im nowej jakości funkcjonalnej i przestrzennej.

             

Na życzenie Inwestora zapewniamy pełną kontrolę nad realizacją projektu na każdym etapie oraz współpracę z wykonawcami gwarantującymi jakość wykonania.

 

       

 

Zapisz

Zapisz

Promocja Noworoczna!


NOWOROCZNA PROMOCJA! Specjalnie w STYCZNIU 2019!
W tym miesiącu wybrane projekty są objęte promocją -10% Dodatkowo w tym miesiącu projekt KLAUDIA 2 RODZINY w wyjątkowej SUPERPROMOCJI -25%.
Jeśli macie wybrany projekt domu to może być to jedyna szansa by nabyć go w tak atrakcyjnej cenie - warto skorzystać. Zapraszamy!

Projekt indywidualny w najlepszej cenie


Masz ciekawy pomysł na dom? Napisz do nas, przekonaj nas, a zaprojektujemy go dla Ciebie w REWELACYJNEJ CENIE!

Dla wszystkich osób, które myślą o budowie własnego domu, przejrzały setki projektów i nie znalazły tego jedynego. Mamy dla Ciebie propozycję – napisz o swoim pomyśle, przekonaj nas do jego zalet, my przeanalizujemy koncepcję i jeśli będzie odpowiednia do naszej kolekcji dodamy ją do oferty a Ty dostaniesz projekt w bardzo dobrej cenie.
Ta oferta będzie ograniczona czasowo - do końca MARCA, więc nie zwlekajcie.

Newsletter


[FM_form id="1"]