Projekty indywidualne


Sporządzamy projekty indywidualne w zakresie od opracowania koncepcji architektonicznych po przygotowanie szczegółowych projektów budowlanych i wykonawczych dla wszystkich branż. Specjalizujemy się w budynkach mieszkaniowych jedno- i wielorodzinnych, ale projektujemy też budynki przemysłowe, usługowe i użyteczności publicznej.

         

Zajmujemy się również sporządzaniem projektów przebudowy, modernizacji budynków istniejących w celu przywrócenia im nowej jakości funkcjonalnej i przestrzennej.

             

Na życzenie Inwestora zapewniamy pełną kontrolę nad realizacją projektu na każdym etapie oraz współpracę z wykonawcami gwarantującymi jakość wykonania.

 

       

 

Zapisz

Zapisz

Promocja miesiąca


ZŁOTA PROMOCJA Zobacz nasze promocje na miesiąc WRZESIEŃ 2018!
W miesiącu wrześniu wybrane projekty są objęte promocją -10%, dodatkowo w tym miesiącu projekt RINO II w wyjątkowej Superpromocji -20%. Dla wszystkich którzy zakupią projekt bezpośrednio u nas udzielamy rabatu na adaptację. Zapraszamy!

Projekt indywidualny w cenie katalogowego


Masz ciekawy pomysł na dom? Napisz do nas, przekonaj nas, a zaprojektujemy go dla Ciebie w cenie projektu katalogowego

Dla wszystkich osób, które myślą o budowie własnego domu, przejrzały setki projektów i nie znalazły tego jedynego. Mamy dla Ciebie propozycję – napisz o swoim pomyśle, przekonaj nas do jego zalet, my przeanalizujemy koncepcję i jeśli będzie odpowiednia do naszej kolekcji dodamy ją do oferty a Ty dostaniesz projekt w cenie projektu katalogowego (cena uzależniona od powierzchni użytkowej). Ta oferta będzie ograniczona czasowo - do końca kwietnia, więc nie zwlekajcie.

Newsletter


[FM_form id="1"]